Monika Okrągły

Witam na mojej stronie!

Nazywam się Monika Okrągły i jestem nauczycielem Szkoły Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie.

W roku szkolnym 2020/2021 prowadzę zajęcia edukacji wczesnoszkolnej oraz jestem wychowawcą w klasie II B.

Od 9 listopada 2020 r. do odwołania będę podawała na mojej podstronie w zakładce: Edukacja wczesnoszkolna klasa II B materiał do opracowania w domu przez uczniów klasy drugiej.

Zapraszam Was do systematycznej, wytrwałej oraz rzetelnej pracy.

Będę zamieszczała tu informacje dotyczące realizacji treści podstawy programowej z nauczanych przeze mnie edukacji, tj.: edukacji matematycznej, przyrodniczej, plastycznej, technicznej oraz muzycznej.

Zajęcia będą odbywały się zgodnie z obowiązującym od 14 września 2020 r.  tygodniowym planem lekcji.

W razie pytań, uwag czy trudności, proszę o kontakt na adres e - mail: monika.okragly1@wp.pl.

Kontakt:

Sala: