UKS SZELMENT

REGULAMIN UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH SPORTOWYCH

ORGANIZOWANYCH PRZEZ UKS "SZELMENT" PRZY ZS W JELENIEWIE

1. Zajęcia odbywają się w hali Zespołu Szkół w Jeleniewie, a w przypadku piłki nożnej również na boisku gminnym w Jeleniewie oraz na obiekcie "Orlik" przy ul. Szpitalnej w Suwałkach.
  2. Uczestnictwo w zajęciach odbywa się na własną odpowiedzialność rodzica / opiekuna prawnego.
  3. Dowóz na zajęcia oraz powrót z zajęć odbywa się we własnym zakresie.
  4. Rodzice / opiekunowie prawni dzieci uczestniczących w zajęciach deklarują, że dzieci są zdrowe i nie posiadają żadnych przeciwwskazań do brania w nich udziału.
  5. W przypadku pojawienia się zmian w stanie zdrowia mogących wpłynąć na przebieg treningu rodzic / opiekun prawny powiadomi niezwłocznie trenera.
  6. Uczestnik zajęć sportowych zobowiązany jest do przestrzegania zaleceń prowadzącego dotyczących zachowania się w trakcie zajęć, a w szczególności sposobu wykonywania ćwiczeń i zadań.
  7. Uczestnicy zobowiązani są posiadać ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW).
  8. Uczestnika obowiązuje dbałość o dobry stan urządzeń, udostępnianego sprzętu sportowego oraz miejsca treningowego.
  9. Uczestnicy i ich rodzice / opiekunowie prawni zobowiązani są do zapoznania się z regulaminem zajęć sportowych i do jego przestrzegania.