Radosław Modzelewski

Witam serdecznie.

Nazywam się Radosław Modzelewski i jestem nauczycielem przedmiotów: historia, doradztwo zawodowe, eduacja dla bezpieczeństwa oraz wiedza o społeczeństwie w Szkole Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie.

W Szkołe Podstawowej im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie, a wcześniej Zespole Szkół w Jeleniewie pracuję od 1 lutego 2010 r. To moje pierwsze po ukończeniu studiów miejsce pracy. To właśnie tutaj uczyłem się zawodu nauczyciela pod okiem kolejnych opiekunów stażu zawodowego - p. M. Gregor - Burzyckiej, p. A. Ostrowskiej i p. A. Jasielon oraz nabywałem nowe kompetencje i rozwijałem umiejętności. Aktualnie jestem nauczycielem dyplomowanym.

Posiadam wykształcenie wyższe magisterskie z przygotowaniem pedagogicznym.

Ukończyłem:

1) studia I i II stopnia z historii na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie

oraz liczne studia podyplomowe:

2) z wiedzy o społeczeństwie i edukacji europejskiej na Uniwersytecie Warmińsko - Mazurskim w Olsztynie;

3) z edukacji dla bezpieczeństwa w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. prof. E. Szczepanika w Suwałkach;

4) szkolny doradca zawodowy w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie;

5) z oligofrenopedagogiki w Wyższej Szkole Gospodarki w Bydgoszczy;

6) z edukacji i wspomagania osób z autyzmem i zespołem Aspergera w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie;

7) z bibiotekoznawstwa i informacji naukowej z animacją czytelnictwa w Szczecińskiej Szkole Wyższej Collegium Balticum w Szczecinie, oraz

8) kurs kwalifikacyjny z zarządzania oświatą;

9) kurs kwalifikacyjny z oligofrenopedagogiki.

Ponado ukończyłem ponad 80 innych form kształcenia - kursów, szkoleń  czy konferencji.

Z dniem 31 sierpnia 2021 roku zakończyłem współpracę ze Szkołą Podstawową im. Danuty Siedzikówny "Inki" w Jeleniewie.